X-sprint seikkailua kaikille X-sprint seikkailua kaikille

Punkaharjun Tulokset

Punkaharjun Tulokset  18.07.2005

Duo miehet

1. Hiiltomiehet Ville Niemelä, Mika Häkkinen 5.38.25
2. Team OP 2 Topi Suomalainen, Jani Viisanen 5.43.05
3. Free Adventure 1 Petri Forsman, Teuvo Heimonen 5.48.35
4. JS-profiili Kari Varis, Mikko Auvinen 6.13.40
5. Free Adventure 2 Seppo Mäkinen, J. Vähämetsä 6.15.14
(Rullaluistelu maaliin sakko 15 min.)
6. BMH Enviro Tume Hallila, Harri Hakkarainen 6.29.33
7. Team Kooma Juha-Pekka Lehto, Kai Pasonen 6.36.40
8. Team Penalty Mika Lehtonen, Joonas Ahola 6.52.46
9. Hiiltomiehet 2 Raino Pesu, Mervi Pesu 6.55.55
10. Team Sissist Mika Salonen, Juho Leppikorpi 7.00.30
11. Puute ja Kurjuus Asko Väänänen, Pekka Väätäinen 7.11.10
12. nXy Tuomas Klockars, Olli Voutilainen 7.41.29
13. Intersport Levi Jani Tammela, Aki Soudunsaari 8.06.33
14. Team Ahma Tuomo Ikonen, Valtteri Tetri 8.07.40
15. Hockeyfrilla Jaakko Mikkonen, Jouni Ritola 8.41.15
(kadonnut emit, sakko 1h)
16. Lost Boys Jari Aho, Janne Kivelä 8.49.53


Solo

1. Team Karhukopio Joni Kemppi 5.47.30
2. SK Pohjantähti Jarno Mikkola 6.39.00
3. Team Rytmihäiriö Tuomo Lappalainen 7.11.12
4. Team OP 1 Mikko Nyyssönen 7.50.40
5. Ruutanan Raju Mika Rantanen 8.19.45
(Rullaluistelu maaliin, sakko 15 min.)
6. Team Ahma Mikko Hyväri 8.15.35
7. x-rasti-la Timo Waltari kesk.


Duo Naiset

1. Hiiltomiehet 3 Katri Niittymäki, Jonna Eeva 5.54.12
2. MELA Riitta Siltanen, Kati Vehmas 6.08.43
3. Kesäkissat Maija Aatsinki, Minna Isotalus 7.01.25
4. Team Spiritus Heidi Pasajoki, Minna Kairisalo 7.09.25
5. 43 Suvi Tanner, Elina Mattila 7.22.14
6. Team Haglöfs Kati Laine, Taina Viilonoja 8.29.00
SnowFlakes


Duo Kunto

Helsingin Janne Hänninen, Santtu Kilpeläinen 7.40.30
UmpihankiHiihtäjät (sis. 1h sakko, emithukassa)
Stormin Teräs Ville Turunen, Matti Ristimäki 8.25.55
SikaNopeet Teemu Kämäräinen, Sami Hokkanen 8.44.55

Rastiväliajat tulevat myöhemmin.

< Takaisin


webmaster@x-sprint.com Ι Copyright © X-sprint 2004